Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Odznaczenia dla naszych policjantów

Nadkom. Marek Kruszewski i asp. szt. Paweł Kreczmański z Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie są wzorem dla innych funkcjonariuszy. Mundurowi zostali odznaczeni za wieloletnią oraz wzorową służbę.


Wyróżnienia dla policjantów

Odznaczenia państwowe i resortowe dla policjantów z wieloletnim stażem oraz wyróżniających się w służbie zostały wręczone w miniony poniedziałek (16 września) w sali rotunda Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II w Warszawie. Okazją do tego był apel z okazji ślubowania nowo przyjętych policjantów garnizonu stołecznego Policji. 


Medal i odznaka

Podczas uroczystości uhonorowanych zostało blisko 50 funkcjonariuszy. W gronie wyróżnionych znalazło się dwóch reprezentantów Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, pełniących na co dzień służbę w konstancińskim komisariacie. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej srebrnym medalem za długoletnią służbę odznaczony został nadkom. Marek Kruszewski, zastępca komendanta Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie. Z kolei brązową odznakę „Zasłużony Policjant, nadawaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, otrzymał asp. szt. Paweł Kreczmański, kierownik rewiru dzielnicowych konstancińskiego komisariatu.

Odznaczenia wręczyli gen. insp. Jarosław Szymczyk, Komendant Główny Policji, oraz nadinsp. Paweł Dobrodziej, Komendant Stołeczny Policji, w obecności kadry kierowniczej Komendy Stołecznej Policji, komendantów rejonowych i powiatowych. 

Autor: Patryk Siepsiak

2019-09-18

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer