Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Oglądaj obrady Rady Miejskiej na żywo

W środę (11 września) o godz. 10.00 odbędzie się X sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Radni będą decydować m.in. o wprowadzeniu programu szczepień profilaktycznych przeciw grypie oraz Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE) w naszej gminie. Obrady można oglądać na żywo w internecie.

Porządek obrad

Sesja odbędzie się w sali posiedzeń konstancińskiego magistratu przy ul. Piaseczyńskiej 77. W środę (11 września) rajcy będą dyskutować m.in. na uchwałą wprowadzającą program polityki zdrowotnej „Program szczepień profilaktycznych przeciw grypie dla gminy Konstancin-Jeziorna”. Jednym z punktów sesji będzie także głosowanie w sprawie w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu obejmującego obręb geodezyjny 03-32 w mieście Konstancin-Jeziorna - etap 2. Rajcy zajmą się też określeniem wysokości opłat za cen i opłat za korzystanie z gminnych obiektów użyteczności publicznej zarządzanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Cały porządek obrad oraz projekty uchwał dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej. Początek posiedzenia o godz. 10.00.

Transmisja online

Obrady tradycyjnie można oglądać na żywo w internecie. Wystarczy wejść na kanał gminy Konstancin-Jeziorna na YouTube.

Autor: Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

2019-09-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer