Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zbliża się koniec głosowania

W poniedziałek, 16 września zakończy się głosowanie w Budżecie Partycypacyjnym. To ostatni moment, aby dokonać wyboru projektu do realizacji w 2020 roku.

Projektodawcom zostały ostatnie dni, które mogą poświęcić na zachęcanie mieszkańców do głosowania na swoje projekty. Nie zwlekajmy, bo to my decydujemy, które inwestycje i inicjatywy zostaną zrealizowane w przyszłym roku. Do wyboru mamy 34 zadania. W tym roku kwota jaką mieszkańcy mają do rozdysponowania to 800 000 zł i jest ona niewystarczająca do zrealizowania wszystkich złożonych do budżetu zadań.  Wartość projektów przekracza ją o blisko 500 000 zł. Szansę na realizację mają tylko te projekty, które uzyskają największą liczbę głosów, do wyczerpania kwoty przeznaczonej na realizację. Minimum to 100 głosów oddanych na dany projekt inwestycyjno-remontowy i 50 głosów na projekt pozostały. Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie głosowali, by w czasie nadchodzącego weekendu odnaleźli punkty do głosowania (wykaz na stronie). Przypominamy, że można też zagłosować, nie wychodząc z domu.


Zasady głosowania

Głosowanie odbywa się do dnia 16 września, do godziny 24.00. Wyboru można dokonać w sposób tradycyjny za pomocą karty do głosowania wrzuconej osobiście do urny lub elektronicznie na stronie internetowej: https://konstancin.konsultacje-spoleczne.pl/

  • głosować może każdy mieszkaniec gminy bez względu na wiek
  • można głosować tylko jeden raz
  • można wybrać dowolny projekt lub dwa projekty – jeden z grupy projektów inwestycyjno-remontowych i jeden z grupy pozostałych.

Autor: Biuro Komunikacji Społecznej

2019-09-13

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer