Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

12 czerwca urząd będzie nieczynny

Informujemy, że 12 czerwca (piątek) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie nieczynny. W zamian mieszkańcy będą mogli załatwić sprawy urzędowe 20 czerwca (sobota). Dodatkowo 10 czerwca (środa), z uwagi na zaplanowaną dezynfekcję budynku ratusza, urząd będzie otwarty krócej – do godz. 12.00.


Otwarty w sobotę

W sobotę (20 czerwca) konstanciński magistrat będzie czynny od godz. 8.00 do 16.00 (obsługa interesantów będzie prowadzona w godz. 9.00–15.00). Dzień wolny dla urzędników magistratu został ustanowiony zarządzeniem nr 39/VIII/2020 burmistrza gminy. Uwaga! 12 czerwca (piątek) dyżur w urzędzie będzie pełnił pracownik odpowiedzialny za rejestrację i sporządzanie aktów stanu cywilnego.


Czynny krócej

Dodatkowo 10 czerwca (środa), z uwagi na zaplanowaną dezynfekcję pomieszczeń biurowych ratusza poprzez ozonowanie, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie otwarty krócej – do godz. 12.00. Powyższe zmiany nie dotyczą Straży Miejskiej w Konstancinie-Jeziornie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.


Do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak

2020-06-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer