Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Bieg charytatywny dla „Myszy”

We wtorek (23 czerwca) w nadwiślańskich Gassach odbędzie się impreza charytatywna „Biegaj'My dla Myszy”. Zebrane podczas wydarzenia pieniądze przeznaczone zostaną na rehabilitację Sebastiana Myszkowskiego, biegacza klubu sportowego „Team Zabiegane Dni”. Start o godz. 19.00.


Potrzeba rehabilitacja

„Biegaj'MY dla Myszy” to impreza charytatywna, w której miłośnicy biegania mogą pomóc innemu biegaczowi – Sebastianowi Myszkowskiemu. Zawodnik klubu sportowego „Team Zabiegane Dni” na początku maja niespodziewanie przeszedł niedokrwienny udar mózgu. Teraz mężczyzna walczy o powrót do zdrowia, a do tego potrzebna jest kosztowna rehabilitacja. Pana Sebastiana będzie można wesprzeć w najbliższy wtorek (23 czerwca)


Zapisy

W Gassach na zawodników biegu – mile widziani są zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, czeka trasa o długości 10 km. Start o godz. 19.00 w pobliżu wału wiślanego (Gassy 22). Jak informują organizatorzy – JM Marketing Services, Biegaj'My z DEM'a i Fundacja Daj Głos – zapisy będą prowadzone m.in. w dniu wydarzenia w biurze zawodów (ceny pakietów: 50 zł bez koszulki lub 150 zł z koszulką). 


Licytacja

Podczas imprezy przewidziano również aukcję charytatywną. Do wylicytowania będą fanty przekazane przez sponsorów i partnerów akcji, w tym gminę Konstancin-Jeziorna. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację sportowca. Szczegółowe informacje znajdziemy na Facebooku (link otwiera się w nowym oknie).


Do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak

2020-06-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer