Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Internetowa platforma dla rolników

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego uruchomił internetową platformę do sprzedaży produktów rolniczych. Na e-bazarku znajdziemy m.in. świeże warzywa i owoce, oleje, przetwory i kiszonki, a to wszystko zamówimy nie wychodząc z domu.


Mazowiecki e-bazarek jest platformą, która umożliwia tworzenie krótkich łańcuchów dostaw pomiędzy producentami a konsumentami. To również doskonała, bezpłatna promocja lokalnych rolników, producentów regionalnej i ekologicznej żywności, usługodawców, twórców rękodzieła oraz kół gospodyń wiejskich. 

W serwisie prowadzonym przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego producenci mogą sprzedawać: warzywa i owoce, oleje i oliwy, przetwory owocowo-warzywne, miód i produkty pszczele, napoje, nabiał, kwiaty, byliny, nasiona, zboża, mięso i wędliny, pieczywo i produkty zbożowe, ryby, zioła, drzewa i krzewy iglaste oraz maszyny i urządzenia. 

Szczegóły na stronie: www.mazowieckiebazarek.pl.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-06-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer