Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Młodzi piłkarze na obozie sportowym

Młodzi zawodnicy Szkółki Piłkarskiej Romana Koseckiego „Kosa Konstancin” szlifowali swoje umiejętności na obozie piłkarskim w Ciechanowie. W trakcie tygodniowego zgrupowania dzieci poznawały tajniki futbolu, a przede wszystkim świetnie się bawiły. Wszystko z zachowaniem należytej ostrożności i reżimu sanitarnego.


W obozie wzięli udział najmłodsi zawodnicy Kosy Konstancin – roczniki 2012 i 2013. Łącznie było to 17 dzieci, które codziennie poznawały tajniki futbolu i doskonaliły swoje piłkarskie umiejętności pod fachowym okiem dwóch trenerów i Romana Koseckiego, byłego kapitana reprezentacji Polski. 

Młodzi piłkarze nie tylko trenowali, grali też mecze sparingowe – zmierzyli się m.in. z MKS Ciechanów i Akademią Piłki Nożnej Olimp Ciechanów. Zawodnicy uczestniczyli również w zajęciach rekreacyjnych m.in. na basenie.

Obóz w Ciechanowie, kolejny jest planowany w sierpniu, jest częścią projektu pn. „Piłka nożna – szkolenia, uczestnictwo, organizacja i udział w rozgrywkach MZPN, turniejach i obozach sportowych wszystkich grup MUKS Kosa Konstancina”, którego realizację wsparła finansowo gmina Konstancin-Jeziorna.


Galeria zdjęć

Autor: Patryk Siepsiak

2020-06-30

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer