Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna
Dwór w Oborach
Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka
Willa Syrena
Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym
W Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna można składać wnioski o oszacowanie strat w uprawach rolnych spowodowanych gwałtownymi nawałnicami, które w dniach 18–23 czerwca przeszły nad naszą gminą. Rolnicy mają na to czas do 20 lipca.
W tym roku pogoda nie rozpieszcza rolników. Najpierw rekordowa susza, teraz nawałnice. Te, które w dniach 18–23 czerwca przeszły nad naszą
gminą wyrządziły wiele szkód w uprawach. Poszkodowani rolnicy mogą składać w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77)
wnioski o oszacowanie strat (druk do pobrania poniżej). Jest to niezbędne, aby uzyskać protokół z oględzin. Na złożenie
dokumentów jest czas do 20 lipca 2020 r. Pamiętajmy, żeby do wniosku dołączyć wszystkie obowiązkowe załączniki. Szczegółowe
informacje: www.gov.pl.
Autor: Patryk Siepsiak
2020-06-25