Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

„Piątka” z certyfikatem Microsoftu

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 5 w Konstancinie-Jeziornie otrzymała certyfikat firmy Microsoft i tym samym dołączyła do ogólnopolskiej sieci „Szkół w chmurze”. To wspólny sukces dyrekcji, nauczycieli i uczniów placówki. Gratulujemy!


„Szkoła w chmurze” to ogólnopolski program skierowany do placówek oświatowych wykorzystujących najnowsze rozwiązania technologiczne firmy Microsoft w każdym obszarze swojego działania. Tak właśnie jest w konstancińskiej „piątce”. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy placówki aktywnie korzystają z usługi Office 365, a w szczególności z aplikacji: Teams, OneNote i Forms, które stwarzają duże możliwości pracy mobilnej, zespołowej i ułatwiają komunikację wewnątrz szkoły.

„Piątka” za udział w programie otrzymała certyfikat tabliczkę i dołączyła do ogólnopolskiej sieci „Szkoła w chmurze Microsoft” oraz ogólnoświatowej sieci „Microsoft Schools”. Uzyskanie tego wyróżnienia było możliwe dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej. Gratulujemy.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-07-01

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer