Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Place zabaw w nowej odsłonie

Place zabaw w konstancińskim „Tęczowym Przedszkolu” i przedszkolu „Kolorowe Kredki” w Oborach zyskały nowe zielone oblicze. Teraz ich nawierzchnię pokrywają wypielęgnowane trawniki. Koniec z bolesnymi upadkami podczas zabawy.


Modernizacja nawierzchni

Za modernizację nawierzchni placów zabaw w „Tęczowym Przedszkolu” przy ul. A. Walentynowicz w Konstancinie-Jeziornie i przedszkolu „Kolorowe Kredki” w Oborach odpowiedzialna była firma Mr. Green Grass ze Skawiny. Wykonawca w obu placówkach m.in. zamontował automatyczny system nawadniania, usunął istniejącą warstwę wegetacyjną i uzupełnił grunt. Spulchniona została także gleba, oczyszczono i wyprofilowano nawierzchnię oraz założono nowe trawniki z traw odpornych na intensywne użytkowanie.


Zgodnie z umową

Prace były prowadzone równoległe na terenie obu przedszkoli i zostały zakończone w terminie – 22 czerwca. We wtorek (1 lipca) Ryszard Machałek, zastępca burmistrza gminny Konstancin-Jeziorna wraz ze swoimi urzędnikami dokonał odbioru robót. Modernizacja nawierzchni placu zabaw w „Tęczowym Przedszkolu” kosztowała ponad 50 tys. zł, a w przedszkolu w Oborach – blisko 44 tys. zł.


Galeria zdjęć

Autor: Patryk Siepsiak

2020-07-01

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer