Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Urząd został zdezynfekowany

Mieszkańcy odwiedzający Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna mogą czuć się bezpiecznie. W długi czerwcowy weekend pomieszczenia ratusza zostały zdezynfekowane. Ozonowanie przeprowadził Grzegorz Kowalczyk, współwłaściciel firmy Franqars, za co serdecznie dziękujemy.


W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców załatwiających sprawy urzędowe oraz pracowników magistratu
w długi czerwcowy weekend została przeprowadzona dezynfekcja pomieszczeń konstancińskiego ratusza.


Skuteczna metoda

Ozonowaniu, które jest skuteczną metodą walki z bakteriami, wirusami czy zarodnikami grzybów, poddane zostały m.in. biura, korytarze, zaplecza socjalne i sala posiedzeń magistratu. Dezynfekcję  bezpłatnie przeprowadził Grzegorz Kowalczyk, współwłaściciel firmy Franqars. To wymierna pomoc w walce z koronawirusem. Dziękujemy!


Aktywnie wspierają

Lokalni przedsiębiorcy od samego początku epidemii aktywnie wspierają konstanciński samorząd, o czym na bieżąco informujemy na naszej stronie. Przypomnijmy, firma Franqars również bezpłatnie zdezynfekowała pojazdy użytkowane przez Straż Miejską, Ośrodek Pomocy Społecznej, Urząd Miasta i Gminy, a także wozy bojowe jednostek OSP oraz radiowozy należące do Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-06-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer