Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Uwaga! Zmiana tras linii L15 i L28

Uwaga mieszkańcy! W piątek (26 czerwca) linie L15 i L28 jeżdżą innymi trasami. Ma to związek z remontem nawierzchni na skrzyżowaniu ulic Wacława Gąsiorowskiego i Od Lasu w Konstancinie-Jeziornie. Z utrudnieniami muszą liczyć się też kierowcy.


Zmienione trasy

Rozpoczął się remontem fragmentu nawierzchni ul. W. Gąsiorowskiego, przy skrzyżowaniu z ul. Od Lasu, w Konstancinie-Jeziornie. W związku z tym linie L15 i L28 tylko w piątek (26 czerwca) zostały skierowane na następujące trasy objazdowe:

  • L15 – w obu kierunkach (wyłącznie w kursach z podjazdem do przystanków – Centrum Rehabilitacji 01, os. Elsam 01 oraz Dom Rencisty PAN 01): Klarysew – … – W. Gąsiorowskiego – Wągrodzka – Potulickich – … – Słomczyn-Szkoła;
  • L28 – w obu kierunkach (wyłącznie w kursach z podjazdem do przystanków – Centrum Rehabilitacji 01, os. Elsam 01 oraz Dom Rencisty PAN 01): Klarysew – … – W. Gąsiorowskiego – Wągrodzka – Potulickich – … – Baniocha.

Zawieszone zostało także funkcjonowanie przystanku os. Elsam 01 (bez przystanku zastępczego). 


Utrudnienia dla kierowców

Także kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w tej części miasta. Ruch został poprowadzony objazdami. Prace remontowe potrwają do soboty (27 czerwca). Przepraszamy za utrudnienia.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-06-26

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer