Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wakacyjne półkolonie w „dwójce”

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku półkolonie dla dzieci zostaną zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 2 w Konstancinie-Jeziornie. Te planowane w „jedynce” i w szkole w Opaczy, z uwagi na zbyt małą liczbę chętnych, się nie odbędą.


Małe zainteresowanie

Pod koniec maja Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna poinformował o organizacji wakacyjnych półkolonii w trzech gminnych placówkach oświatowych. Ich przeprowadzenie było jednak uzależnione od zainteresowania ze strony rodziców. Już teraz wiadomo, że ze względu na zbyt małą liczbę chętnych  półkolonie nie odbędą się w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Wojewódzkiej 12 w Konstancinie-Jeziornie i w Szkole Podstawowej nr 6 w Opaczy. 


Półkolonie w „dwójce”

Wakacyjny wypoczynek dla dzieci zostanie za to zorganizowany w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. S. Żeromskiego 15 w Konstancinie-Jeziornie. Półkolonie w „dwójce” zaplanowano w terminie od 6 do 24 lipca 2020 r. (dwu- lub trzytygodniowy turnus – decyzja należy do rodziców). Zapisy będą prowadzone we wtorek (23 czerwca) w godz. 9.00–14.00 w Szkole Podstawowej nr 2. Z uwagi na epidemię koronawirusa i wytyczne m.in. Głównego Inspektora Sanitarnego wszystkie zajęcia, gry i zabawy w ramach półkolonii będą prowadzone wyłącznie w budynku szkoły i na jej terenie.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-06-18

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer