Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Warto wiedzieć przed wyborami

Wybory prezydenckie coraz bliżej. Przypominamy, że jeszcze tylko we wtorek (23 czerwca) można składać w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna wnioski o dopisanie do spisu i rejestru wyborców. Natomiast do piątku (26 czerwca) wydawane są zaświadczenia o prawie do głosowania.


Wybory w niedzielę

Do urn pójdziemy już w najbliższą niedzielę (28 czerwca). Tego dnia odbędzie się pierwsza tura wyborów prezydenckich. Drugą zaplanowano dwa tygodnie później – 12 lipca. Lokalne wyborcze będą czynne tradycyjnie od godz. 7.00 do 21.00. W gminie Konstancin-Jeziorna uprawnionych do głosowania jest 19 486 mieszkańców.


Pamiętaj

A my przypominamy, że jeszcze tylko we wtorek (23 czerwca) można składać w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna wnioski o dopisanie do spisu i rejestru wyborców. Natomiast do piątku (26 czerwca) wydawane są zaświadczenia o prawie do głosowania. Biuro obsługi mieszkańców UMiG czynne jest w godz. 9.00–15.00.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-06-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer