Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zapisz swoje dziecko na „Lato w mieście”

Od poniedziałku (22 czerwca) ruszyły zapisy na akcję „Lato w mieście” organizowaną przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Na najmłodszych mieszkańców czekają ciekawe zajęcia, gry i zabawy. Zgłoszenia są przyjmowane do 26 czerwca. 


Dużo atrakcji

Wakacyjna akcja skierowana jest do dzieci w wieku od 8 do 12 lat (rok urodzenia 2008–2012), jednak tylko tych, które są mieszkańcami gminy Konstancin-Jeziorna. „Lato w mieście” rozpocznie się 3 sierpnia i potrwa do 14 sierpnia (bez weekendów). W tym czasie Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaplanował ciekawe zajęcia sportowe, w tym m.in. naukę popularnych dyscyplin sportowych, gry i zabawy. Będą także zajęcia przy muzyce, konkursy i turnieje sportowe. W godz. 9.00–15.00 dzieci będą pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów. A to wszystko przy zachowaniu podwyższonego reżimu sanitarnego – tak, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom akcji.


Zapisy

Zapisy, na podstawie ważnych Konstancińskiej Karty Mieszkańca oraz Karty Dużej Rodziny, będą prowadzone od 22 do 26 czerwca w godz. 8.30–15.30 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Stefana Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta). Uwaga! Przed wejściem do budynku zaleca się dezynfekcję rąk środkami udostępnionymi przez ośrodek, a na jego terenie – zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa – obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.


Do pobrania

Autor: GOSiR

2020-06-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer