Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Burmistrz nagrodzi sportowców

Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna przyznał nagrody pieniężne za wybitne wyniki w rywalizacji sportowej. Nazwiska tegorocznych laureatów poznamy w najbliższy piątek (18 grudnia). Na transmisję online zapraszamy o godz. 14.30.

W tym roku do nagrody za wybitne wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie zostało zgłoszonych 48 osób. Wnioskodawcami były tradycyjnie kluby sportowe, stowarzyszenia i mieszkańcy. Wszystkie kandydatury zweryfikował zespół powołany przez burmistrza gminy, który uznał, że dwie z nich nie spełniają wymogów regulaminowych. 


Transmisja online

Ostatecznie zadecydowano o nagrodzeniu 45 sportowców. Niestety w tym roku z uwagi na obostrzenia związane z pandemią COVID-19 nie było możliwości zorganizowania uroczystej gali w formie stacjonarnej. Nazwiska wyróżnionych zawodników oraz ich osiągnięcia poznamy podczas transmisji online, która odbędzie się w najbliższy piątek (18 grudnia) o godz. 14.30. Zapraszamy na kanał gminy Konstancin-Jeziorna na YouTube (link otwiera się w nowym oknie).


Sukcesy na różnych szczeblach

Wśród laureatów są zawodnicy, którzy osiągnęli sukcesy na różnych szczeblach – w mistrzostwach Europy i Polski, rywalizacjach wojewódzkich i regionalnych, w: jeździe na rolkach, łyżwiarstwie szybkim, judo, korfballu, koszykówce, szermierce – również na wózkach, tańcu sportowym, pływaniu, canicrossie, karate, tenisie stołowym i siatkówce. Łączna pula nagród wynosiła 35 tys. zł.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-12-14

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer