Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Chóralny koncert kolęd i pastorałek

Gmina Konstancin-Jeziorna zaprasza na wyjątkowy koncert bożonarodzeniowy w wykonaniu Konstancińskiego Chóru Kameralnego pod dyrekcją Piotra Stawarskiego. W magiczny klimat świąt wprowadzą nas przepiękne kolędy i pastorałki – znane i lubiane, ale również te mniej popularne.

„Chóralny koncert kolędy i pastorałek" to świąteczna propozycja gminy Konstancin-Jeziorna na magiczny czas Bożego Narodzenia. Koncert w wykonaniu Konstancińskiego Chóru Kameralnego pod dyrekcją Piotra Stawarskiego został zarejestrowany w Konstancińskim Domu Kultury. 


Znane i mniej znane

Program koncertu wypełniły zarówno dobrze znane kolędy, takie jak „Wśród nocnej ciszy” czy „Przybieżeli do Betlejem pasterze”, jak również te rzadziej wykonywane, ale równie piękne – m.in. „Dzieciątko się narodziło” i „Zaśnij Dziecino”. Usłyszymy również hiszpańską tradycyjną kolędę „Ya viene la vieja” oraz niezwykle popularną piosenkę bożonarodzeniową z kręgu kultury anglosaskiej „White Christmas”.

Zapraszamy na wieczór pełen wzruszeń i najcieplejszych świątecznych emocji, na niezwykły i niepowtarzalny koncert.


WideoAutor: Patryk Siepsiak

2020-12-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer