Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Gmina pamięta o Bohaterach

Walczyli o naszą wolność, narażali życie za niepodległą Polskę. Gmina Konstancin-Jeziorna pamięta o Bohaterach. Kombatanci tuż przed świętami Bożego Narodzenia otrzymali świąteczne paczki. Były w nich m.in. artykuły spożywcze, słodycze, upominki i kartki z życzeniami.

Dziś żyją w spokoju, wśród swoich bliskich. Kilkadziesiąt lat temu byli żołnierzami walczącymi o naszą przyszłość. Pamiętając o tych, dzięki którym możemy cieszyć się wolnością, samorząd Konstancina-Jeziorny we wtorek (22 grudnia) przekazał kombatantom z terenu naszej gminy świąteczne paczki. Były w nich m.in. artykuły spożywcze, słodycze, upominki i kartki z życzeniami od burmistrza Kazimierza Jańczuka i Agaty Wilczek, przewodniczącej Rady Miejskiej, oraz podziękowania za wojenny wysiłek i cierpienie, poniesione przez każdego z nich. Pakiety zostały przekazane w bezpieczny sposób. Wszystkim kombatantom składamy życzenia zdrowia, pomyślności i radości.


Galeria zdjęć

Autor: PWZ

2020-12-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer