Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Mamy złotego medalistę w pływaniu

Bartosz Linard z Integracyjnego Klubu Sportowego Konstancin zdobył dwa złote medale podczas pływackich mistrzostw Polski juniorów 16-letnich. Zawodnik był niepokonany na 100 m i 200 m stylem klasycznym. W czterdziestu konkurencjach rywalizowało ze sobą ponad 300 młodych pływaków, tym bardziej cieszy sukces konstancińskiego sportowca. Gratulujemy!

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich w Pływaniu są jednym z ważniejszych wydarzeń sportowych dla młodych zawodników. W dniach 11–13 grudnia na miejskiej pływalni w Gliwicach o medale walczyło ponad 300 pływaków ze 100 klubów z całej Polski.


Życiowe rekordy

Wśród nich byli też reprezentanci Integracyjnego Klubu Sportowego Konstancin: Alicja Brozyna, Mikołaj Juchno, Ignacy Sienkiewicz i Bartosz Linard. Wszyscy zawodnicy, którzy na co dzień trenują pod okiem Krzysztofa Golona, poprawili swoje rekordy życiowe, ale to Bartosz zdobył dwa złote krążki. Nastolatek był bezkonkurencyjny na 100 m (z czasem 1:02,64) i 200 m (z czasem 2:14,90) stylem klasycznym. Ze względu na epidemię COVID-19 zawody odbyły się bez udziału publiczności.


Galeria zdjęć

Autor: PWZ

2020-12-15

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer