Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Pracownicy urzędu wsparli akcję

Pracownicy konstancińskiego magistratu wsparli świąteczną zbiórkę prezentów dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii. Paczka, w której znalazły się m.in. artykuły spożywcze, słodycze, książki i gry planszowe, tuż przed Wigilią trafi do ośrodka.

Świąteczna zbiórka prezentów dla 470 podopiecznych Domu Pomocy Społecznej im. Waleriana Łukasińskiego w Górze Kalwarii prowadzona była w dniach 20 listopada–15 grudnia przez Bazę Wolontariatu Powiatu Piaseczyńskiego. Każdy, kto miał chęć, mógł przyłączyć się do akcji.


Warto pomagać

Na apel Katarzyny Niedziółki, wolontariuszki i inicjatorki akcji, odpowiedzieli pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Wspólnie udało się zebrać pokaźną ilość potrzebnych artykułów, wśród których znalazły się te najpotrzebniejsze, m.in.: kawa, herbata, słodycze, kosmetyki, kredki, farby, bloki, zeszyty, puzzle i karty do gry. Całość z ramienia magistratu koordynowały Katarzyna Żuber, kierownik Referatu Budżetowego, oraz Agnieszka Sobieraj, kierownik Referatu Podatków, Opłat i Egzekucji Administracyjnej Wydziału Finansowego.    


Kartki z życzeniami

Dodatkowo wnuczki jednej z pracownic urzędu, Ewy Wasilewskiej z Wydziału Gospodarki Nieruchomościami, własnoręcznie wykonały ponad 20 kartek świątecznych, które razem z zebranymi artykułami, zostały już przekazane organizatorom akcji i niebawem trafią do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej.

Autor: Agnieszka Jarzębska-Isio

2020-12-17

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer