Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Święty Mikołaj odwiedził Bielawę

Ani szalejący na całym świecie koronawirus, ani brak śniegu nie przeszkodziły świętemu Mikołajowi w wręczeniu prezentów grzecznym dzieciom. W minioną niedzielę (6 grudnia) obdarował te mieszkające m.in. w Bielawie. Pamiętał też o tamtejszych seniorach.

W tym roku św. Mikołaj musiał zamienić swoje sanie na pojazd dopasowany do aktualnych warunków pogodowych i do Bielawy dotarł świątecznym powozem zaprzężonym w dwa urocze konie. 


Pamiętał o dzieciach i seniorach

Mikołaj nie był sam. Towarzyszyli mu pomocnicy oraz strażacy ochotnicy z miejscowej OSP. Wszystko po to, aby obdarować grzeczne dzieci prezentami – sprawnie i bezpiecznie. Mikołaj nie zapomniał też o seniorach, którzy również otrzymali upominki. To było dla wszystkich bardzo radosne niedzielne popołudnie. – Dziękuję wszystkim, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem sprawili ze 6 grudnia był dla dzieci z Bielawy wyjątkowym dniem – mówi Iwona Siudzińska, sołtys wsi.


Podziękowania i życzenia

Sołtys podziękowania kieruje do: rady sołeckiej, a w szczególności Mariusza Lepianki; druhów z OSP Bielawa, właścicieli „Dziupli Artystycznej”; firmy „Klinkier-Bud Czesław Penconek oraz burmistrza gminy Kazimierza Jańczuka. – Wyrażając swą wdzięczność życzę dużo zdrowia, pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz błogosławionych Świat Bożego Narodzenia – dodaje Iwona Siudzińska.


Galeria zdjęć

Autor: Patryk Siepsiak

2020-12-07

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer