Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zadzwoń i zdobądź gminny kalendarz

Konstancin-Jeziorna kolejny raz wydał kalendarze, ścienne i książkowe, z pięknymi zdjęciami naszego miasta. Jak co roku na mieszkańców czeka ponad 100 egzemplarzy tych wyjątkowych publikacji.

Dostępne są trzy rodzaje kalendarzy: – planszowy, trójdzielny i książkowy. Tegoroczne publikacje zdobią piękne zdjęcia wykonane przez konstancińskich fotografików: Andrzeja Piętkę i Michała Zarembę. Są doskonale znane zabytki, ciekawe miejsca w mieście, ale też zupełnie nowe lokalizacje. Fotografie zostały dobrane do danej pory roku. Dodatkowo kalendarz książkowy jest także źródłem wiedzy o gminie. 

Publikacje trafią tradycyjnie do konstancińskich instytucji, placówek oświatowych i kulturalnych, a także lokalnych firm i domów seniora. Także mieszkańcy będą mogli zdobyć egzemplarz jednego wybranego przez siebie kalendarza: planszowego, trójdzielnego lub książkowego. 

Wystarczy w najbliższy poniedziałek (21 grudnia) zadzwonić pod nr tel.: 22 484 24 41. Na telefony czekamy w godz. 9.30–16.30. Kto pierwszy, ten lepszy. Do rozdania mamy łącznie 140 sztuk kalendarzy: po 50 planszowych i trójdzielnych oraz 40 książkowych.

Autor: PWZ

2020-12-17

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer