Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konkurs plastyczny

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny już za nami. Z pewnością jej oznaki już pojawiły się w najbliższym otoczeniu, dlatego też zapraszamy do wzięcia udziału w naszym wiosennym konkursie plastycznym poświęconym gminie Konstancin-Jeziorna i tej właśnie porze roku.


Zostań w domu

Wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się do życia. Pierwsze krokusy czy „kotki” na drzewach można już zauważyć wszędzie. Chyba każdy z nas czekał na cieplejsze dni, pierwsze kwiaty i śpiew ptaków. Wszyscy wiemy, że wiosna sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, ale w obecnej sytuacji zostańmy w domu i przedstawmy tę piękną porę roku w pracach plastycznych.


Rozwiń kreatywność

Jest mnóstwo możliwości i technik artystycznych, dlatego też nie ograniczamy Was! Farby, pastele, a może kredki? Rozwińcie swoją kreatywność, pobudźcie fantazję. Pamiętajcie tylko, że tematem przewodnim jest wiosna w gminie Konstancin-Jeziorna i musi to być widoczne w Waszych pracach. Redakcja Biuletynu wybierze i nagrodzi trzy najciekawsze. 


Zeskanuj i wyślij

Podpisaną przez autora pracę konkursową oraz formularz zgłoszeniowy (stanowiący załącznik do regulaminu konkursu), z dopiskiem „Wiosna, ach to Ty”, należy przysyłać do 31 maja br. pocztą tradycyjną do siedziby urzędu (ul. Piaseczyńska 77) lub w formie skanu/zdjęcia na adres mailowy: promocja@konstancinjeziorna.pl.


Do pobrania

Autor: Magdalena Misiewicz

2020-04-04

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer