Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Uczniowie podziękowali medykom

Szkoła Podstawowa nr 3 w Konstancinie-Jeziornie włączyła się w ogólnopolską akcję „Kartka dla medyka”. Uczniowie i ich rodzice wykonali kolorowe laurki, w których dziękują personelowi medycznemu za ich ciężką pracę oraz zaangażowanie w ratowanie ludzkiego zdrowia i życia w czasie epidemii koronawirusa.


Inicjatorką akcji w konstancińskiej Szkole Podstawowej nr 3 była nauczycielka Marzena Kurchan. To ona zachęciła pozostałych pedagogów placówki oraz przede wszystkim uczniów i ich rodziców do udziału w tym ogólnopolskim przedsięwzięciu. Cel był jeden – podziękować personelowi medycznemu za ich trudną pracę i heroiczną walkę z epidemią koronawirusa. 

Dzieci, młodzież i dorośli swoją wdzięczność wyrazili poprzez kolorowe laurki. – Jest to wyraz naszego szacunku i uznania dla pracy medyków – podkreśla Marzena Kurchan. – Mamy nadzieję, że kartki sprawiły wiele radości wszystkim osobom pracującym w służbie zdrowia, gdyż w tym szczególnie trudnym czasie są oni dla nas prawdziwymi bohaterami.

Prace plastyczne uczniów z Konstancina-Jeziorny zobaczyła za pośrednictwem telewizji TVN 24 cała Polska.


Galeria zdjęć

Autor: Patryk Siepsiak

2020-04-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer