Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wywieś flagę 2 maja

W najbliższą sobotę (2 maja) przypada Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Uczcijmy go wspólnie, biorąc udział w akcji #mojaflaga. Wystarczy wywiesić biało-czerwoną przed domem lub w oknie, a zdjęcie z flagą udostępnić w mediach społecznościowych, umieszczając hasztag z nazwą akcji w opisie.


Dzień Flagi

Inicjatorem akcji #mojaflaga jest Biuro Programu „Niepodległa”, a jej ambasadorami wszyscy, którzy wywieszają biało-czerwoną podczas świąt państwowych i w ważnych momentach życia. Najbliższa okazja do tego będzie już w najbliższą sobotę (2 maja) w Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.


Wywieś flagę i zrób zdjęcie

Zachęcamy mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna do udziału w akcji. Wystarczy wywiesić biało-czerwoną przed domem, w oknie czy na balkonie, a zdjęcie z flagą udostępnić w mediach społecznościowych, umieszczając w opisie hasztag: #mojaflaga. Pokażmy, że w tych trudnych czasach potrafimy się jednoczyć i solidarnie okazać nasz patriotyzm.


Zobacz wideo


Autor: Patryk Siepsiak

2020-04-30

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer