Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Nasze propozycje na weekend

Kino plenerowe na leżakach, spektakl dla dzieci i koncert grupy The Warsaw Dixielanders. Zapraszamy w ten weekend (od 17 do 19 lipca) do Konstancina-Jeziorny. Na pewno nie będzie nudno!


W piątek kino plenerowe

W piątek (17 lipca) o godz. 21.45 Konstanciński Dom Kultury zaprasza na kolejny wieczór z „Kinem na leżakach”. Tym razem zostanie wyświetlony film pt. „Wysoka dziewczyna” (z 2019 r.) w reżyserii Kantemira Balagova. Wstęp na seans jest bezpłatny. Ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc jest ograniczona, teren pokazów został wygrodzony, a leżaki będą ustawione w odpowiednich odstępach. Żeby wziąć udział w wydarzeniu trzeba będzie przestrzegać wszystkich wymogów bezpieczeństwa. Szczegóły na stronie: www.konstancinskidomkultury.pl.


Wiślana opowieść w sobotę

W sobotę (18 lipca) Hugonówka zaprasza najmłodszych na plenerowy spektakl pt. „Wiślana opowieść”. Przedstawienie Teatru Lalek Igraszka zacznie się o godz. 16.00. A oto skrót opowieści, która zobaczą najmłodsi: od pewnego czasu nad Wisłą zaczęły się dziać niepokojące rzeczy, rzeka coraz wolniej płynie, a z jej nurtów słychać tajemnicze dźwięki, czyżby coś jej dolegało? Zaniepokojeni tym Sum i Czapla, postanawiają zgłębić tajemnicę. Podczas wyprawy Sum, poznaje chłopca Antka, który także chce rozwikłać wiślaną zagadkę. Wszystkich, którym nie jest obojętny los królowej polskich rzek, serdecznie zapraszamy na autorską bajkę o wartkiej akcji, mądrym przesłaniu i pięknych piosenkach. Wstęp wolny. Obowiązuje reżim sanitarny. Szczegóły na: www.konstancinskidomkultury.pl.


Niedziela na jazzowo

W niedzielę (19 lipca) o godz. 17.00 w altanie przy Hugonówce wystąpi grupa The Warsaw Dixielanders. Jest to jeden z najlepszych polskich zespołów jazzu tradycyjnego, ulubieńcy konstancińskiej publiczności, których występy w uzdrowisku zawsze przyciągają wielu fanów jazzu. Zespół powstał w 2007 r. z inicjatywy puzonisty Mariusza Wnuka i grupy warszawskich, doświadczonych jazzmanów. Wstęp wolny. Obowiązuje reżim sanitarny. Szczegóły na: www.konstancinskidomkultury.pl.


Galeria

Autor: KDK

2020-07-17

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer