Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Propozycje na weekend

Przedstawiamy propozycje na rozpoczynający się weekend. Piękna pogoda sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, w szczególności aktywnie. Zapraszamy na kino plenerowe, magiczny show i koncert etno-jazzowy. 

Kino plenerowe na leżakach

 W piątek, 7 sierpnia o godz. 21.15 Konstanciński Dom Kultury zaprasza na kolejny wieczór z kinem plenerowym na leżakach. Tym razem zostanie wyświetlony film „Powrót Bena” (2018), reż. P. Hedges., wstęp wolny. Przypominamy, że seanse kina plenerowego odbywają się w każdy piątek sierpnia (godz. 21.15). Kino pod chmurką ulokowane jest na polanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). Szczegóły na stronie: konstancinskidomkultury.pl.

Magiczny show

W sobotę, 8 sierpnia o godz. 16.00 na deskach sceny plenerowej Konstancińskiego Domu Kultury (ul. Mostowa 15) wystąpi iluzjonista i komik Konrad Modzelewski. Show jest mocno interaktywny i niezwykle zabawny. Dzieci pomagają i asystują iluzjoniście przy wykonywaniu widowiskowych sztuczek. W programie nie zabraknie też pokazu żonglerki. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, Konrad zawsze dostosowuje program do wieku dzieci (także w przypadku grup mieszanych wiekowo). Głównym celem komika jest to, aby dzieci nie przestawały się śmiać! Nowatorskie podejście, masa humoru i sztuczki magiczne, które czasem nawet się udają! To wszystko sprawi, że będzie to niezapomniane widowisko! Wstęp jest wolny. Obowiązuje reżim sanitarny. Szczegóły na stronie: konstancinskidomkultury.pl.

Jazz na ludowo

W niedzielę, 9 sierpnia o godz. 17.00 Konstanciński Dom Kultury zaprasza na koncert etno-jazzowego tria TOiHOLA. Zespół czerpie z rodzimej tradycji najlepszych zespołów jazzowych i ma w swoim repertuarze polskie melodie ludowe. Materia w jakiej się poruszają, przywodzi na myśl dokonania klasycznych składów jazzowych, ale inspiracją dla nich stała się przede wszystkim melodyka i rytmika charakterystyczna dla polskiej muzyki ludowej. Wystąpią: Marcin Świderski (saksofonista, kompozytor, aranżer, multiinstrumentalista), Karol Domański (perkusista), Michał Jaros (kontrabasista). Wstęp jest wolny. Obowiązuje reżim sanitarny. Szczegóły na stronie: konstancinskidomkultury.pl.

Polecamy

Autor: Magdalena Misiewicz

2020-08-07

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer