Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Trwają letnie półkolonie w „dwójce”

Warsztaty mydlane i krawieckie, zajęcia wokalne, konkursy oraz turnieje sportowe – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano dla uczestników półkolonii letnich, organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 2 w Konstancinie-Jeziornie. Oczywiście, wszystko odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Półkolonie w Szkole Podstawowej nr 2 w Konstancinie-Jeziornie wystartowały 6 lipca i potrwają do najbliższego piątku (24 lipca). Z letniego wypoczynku korzysta 39 dzieci. Uczniowie są pod opieką doświadczonej kadry pedagogicznej w składzie: Anna Brzezińska, Żaneta Misiak i Elżbieta Utrata. Pieczę nad wszystkim trzyma Dorota Alcan, wicedyrektor „dwójki”. 

Atrakcji jest sporo, a wśród nich m.in. warsztaty krawieckie i mydlane; turnieje sportowe; zajęcia decoupage, wokalne i malarskie oraz różne gry i konkursy. Tutaj o nudzie nie ma mowy. Z uwagi na epidemię koronawirusa i wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego wszystkie zajęcia odbywają się wyłącznie w budynku szkoły i na jej terenie. Niestety, bez możliwości zorganizowania, wzorem lat ubiegłych, atrakcji wyjazdowych.


Galeria zdjęć

Autor:

2020-07-21

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer