Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Warszawski Dzień w uzdrowisku

W piątek (24 lipca) TVP 3 Warszawa przywita dzień w Konstancinie-Jeziornie. Będą najświeższe informacje z regionu, duża dawka pozytywnej energii i ciekawe wywiady. Zapraszamy przed ekrany od godz. 8.00 do 9.00.

„Warszawski Dzień Wakacje” to program śniadaniowy emitowany na żywo w TVP 3 Warszawa. W najbliższy piątek (24 lipca) ekipa regionalnej „trójki” zawita do Konstancina-Jeziorny. Prowadzący odwiedzą m.in. Uzdrowisko Konstancin-Zdrój, WawaWake i Park Zdrojowy.


Wywiady i porady

Nie zabraknie najświeższych informacji z regionu, dużej dawki pozytywnej energii i ciekawych wywiadów. Telewidzów na wycieczkę po jedynym uzdrowisku na Mazowszu zabierze Elżbieta Rydel-Piskorska, instruktor krajoznawstwa Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, a specjaliści z Uzdrowiska Konstancin-Zdrój udzielą praktycznych porad w zakresie m.in.: fizjoterapii. Będzie też muzyczna gwiazda. Zapraszamy przed telewizory od godz. 8.00.


Tu obejrzysz

TVP 3 Warszawa dostępna jest w naziemnej telewizji cyfrowej, na platformach satelitarnych, w sieciach kablowych oraz w internecie (warszawa.tvp.pl).

Autor: Patryk Siepsiak

2020-07-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer