Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Weekend kulturalnie

Spektakl plenerowy, kino na leżakach, koncert a może joga? Propozycji na spędzenie najbliższego  weekendu jest wiele. Zachęcamy do zapoznania się z weekendowym rozkładem jazdy przygotowanym przez Konstanciński Dom Kultury. 

Kino plenerowe na leżakach

W piątek (31 lipca) o godz. 21.45 Konstanciński Dom Kultury zaprasza na kolejny wieczór z kinem plenerowym na leżakach . Tym razem zostanie wyświetlony film „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” (reż. F. León de Aranoa). Wstęp na seans jest bezpłatny. Przypominamy, że seanse kina plenerowego odbywają się w każdy piątek lipca (godz. 21.45) i sierpnia (godz. 21.15). Kino pod chmurką ulokowane jest na polanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). Ponadto Konstanciński Dom Kultury zaprasza dzieci na poranki filmowe, które odbywają się w każdą środę wakacji o godz. 11.00 na sali widowiskowej. Wszystkie seanse wyświetlane są w reżimie sanitarnym. Szczegóły na stronie: konstancinskidomkultury.pl.


Cyrk w ogrodzie Hugonówki

W sobotę (1 sierpnia) o godz. 16.00 na deskach sceny plenerowej domu kultury wystąpi Teatr w ruchu w spektaklu dla dzieci „Cyrk w ogrodzie”. Opowiada historię trójki przyjaciół zamieszkującej sklep z zabawkami. Dzieci poznają Słonicę Bożenę, Pluszowego Lisa Benka i Żołnierzyka Patryka. Bohaterowie nie chcą dłużej przesiadywać bezczynnie na sklepowej półce i postanawiają otworzyć swój własny cyrk. Dzieci wspólnie z bohaterami nauczą się tańca cyrkowego. Opanują sztukę hula-hop. Wyczarują królika z kapelusza! Przy odrobinie fantazji i wiary w siebie może uda się spełnić szalone marzenie? Interaktywny spektakl dla dzieci w wieku 4-12 lat. Wstęp jest wolny. Obowiązuje reżim sanitarny. Szczegóły na stronie: konstancinskidomkultury.pl.


Soczysty koncert

W niedzielę (2 sierpnia) o godz. 17.00 zapraszamy na koncert zespołu SOME JUICE. Odbędzie się on w altanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). Zespół ma bardzo zróżnicowany repertuar od jazzu przez bluesa po klasykę rocka. W swoim dorobku ma także wiele starszych utworów, którym nadaje nowe brzmienie. Zgodnie z nazwą cechuje ich „soczysta” muzyka, a koncerty gwarantują sporą dawkę emocji i pozytywnych wrażeń. SOME JUICE tworzą: wokalistka Karina Mrówka, wiolonczelistka Marta Ziarko oraz gitarzysta Wojtek Stec. Wstęp jest wolny. Obowiązuje reżim sanitarny. Szczegóły na stronie: konstancinskidomkultury.pl.


Lato z Hugonówką

Trwa Letni Sezon Artystyczny w Konstancinie-Jeziornie. Przez całe wakacje w Parku Zdrojowym przy Hugonówce (ul. Mostowa 15) będą odbywały się kameralne, plenerowe wydarzenia artystyczne. Na tegoroczne wakacje Konstanciński Dom Kultury przygotował wiele propozycji, z których z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. W soboty o godz. 16.00 zapraszamy na plenerowe spektakle dla dzieci. Natomiast niedzielne popołudnia (godz. 17.00) umilać będą koncerty w altanie. Wstęp jest wolny. Obowiązuje reżim sanitarny. Szczegóły na stronie: konstancinskidomkultury.pl.


Polecamy

Autor: KDK

2020-07-30

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer