Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zapisy na zajęcia dla seniorów

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie przedstawił nową ofertę dla seniorów. We wtorek (14 lipca) rozpoczęły się zapisy na bogaty program zajęć, które startują już od września. Zapraszamy!

Dotychczasowe zajęcia sportowo-rekrracyjne w marcu zakończyła niespodziewanie pandemia koronawirusa. Po wakacjach zostaną wznowione. W planach są też nowości.


Bogata oferta

Mimo że do września zostało jeszcze trochę czasu. Konstancińscy seniorzy od wrotku (14 lipca) mogą już zapisywać się na nowy sezon zajęć. Oferta jest bardzo bogata. Czekają m.in.: gimnastyka ciała i umysłu, gyrokineiss, aktywny senior – zajęcia w plenerze (nowość), rehapilates osteoporozy, zdrowy kręgosłup, gimnastyka dla seniorów – zdrowy kręgosłup, zumba gold senior, aktywny senior, tai chi, taniec dla seniorów, nordic walking oraz tańce świata. To wszystko bezpłatnie, ale tylko dla seniorów z gminy Konstancin-Jeziorna.


Zapisy

Zainteresowanych GOSiR zaprasza do swojego biura przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–16.00. Przypominamy, że zapisy są przyjmowane wyłącznie na podstawie ważnej Konstancińskiej Karty Mieszkańca lub Karty Seniora.

Autor: GOSiR

2020-07-14

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer