Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zapraszamy na spotkanie informacyjne

5 sierpnia w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące koncepcji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego centrum miasta Konstancin-Jeziorna – rejon ul. Kolejowej (etap 1 i 2). Początek o godz. 18.00. Uwaga! Na spotkaniu obowiązuje limit uczestników.

Burmistrz gminy zawiadamia o spotkaniu informacyjnym dotyczącym rozwiązań proponowanych w koncepcji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego centrum miasta Konstancin-Jeziorna – rejon ul. Kolejowej (etap 1 i 2).

Spotkanie odbędzie się 5 sierpnia 2020 r. o godz. 18.00 w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńska 77.


Limit miejsc

Z powodu pandemii koronawirusa i obowiązujących w tej sprawie ograniczeń, a także w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników urzędu, w spotkaniu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 40 mieszkańców. Spotkanie będzie transmitowane przez internet na stronie: www.esesja.tv.

Jednocześnie informujemy, że z koncepcją projektu planu będzie się można zapoznać na stronie internetowej: bip.konstancinjeziorna.pl, w zakładce: Planowanie Przestrzenne oraz w siedzibie urzędu przy ul. Piaseczyńska 77 (05-520 Konstancin-Jeziorna).


Konsultacje

Konsultacje społeczne potrwają od 3 sierpnia do 14 sierpnia 2020 r. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania opinii i wniosków do wyżej wymienionego dokumentu.

Należy je składać na piśmie do burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której dotyczy.

Jako wniesione na piśmie uznaje się również opinie i wnioski wniesione za pomocą:

  1. elektronicznej skrzynki podawczej na platformie ePUAP: /4576mqsekc/SkrytkaESP,
  2. zwykłej poczty e-mail na adres poczty elektronicznej: urzad@konstancinjeziorna.pl.

Organem właściwym do rozpatrzenia opinii i wniosków jest burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna. 


Do pobrania

Autor: PP

2020-08-04

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer