Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zawsze uśmiechnięta i życzliwa

Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Jadwigi Sowińskiej, radnej V i VI kadencji oraz wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna w latach 2006–2009. Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia.

Tę wiadomość przyjęliśmy z niedowierzaniem. Zmarła Jadwiga Sowińska, samorządowczyni i społeczniczka. Dwukrotnie sprawowała mandat radnej Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna – w latach 2006–2010 i 2010–2014. Dodatkowo w latach 2006–2009 była jej wiceprzewodniczącą. Zawsze świetnie przygotowana do pracy, uśmiechnięta i życzliwa dla wszystkich. Była bardzo wrażliwa na sprawy zwykłych ludzi. Całym sercem angażowała się w rozwiązywanie ich problemów. 

Wiadomość o śmierci śp. Jadwigi Sowińskiej przyjęliśmy z ogromnym smutkiem i żalem. Najszczersze wyrazy współczucia rodzinie i bliskim składają Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna oraz Agata Wilczek, przewodnicząca Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek (10 lipca) o godz. 12.00 w kościele pw. św. Zygmunta w Słomczynie.


Autor: PWZ

2020-07-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer