Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zostań właścicielem wozu strażackiego

Gmina Konstancin-Jeziorna wystawiła na sprzedaż wóz strażacki, który służył do tej pory strażakom ochotnikom z OSP Słomczyn. Każdy może go kupić. Cena wywoławcza pojazdu wynosi 14 tys. zł.


Po 38 latach służby i ponad 37 tysiącach przejechanych kilometrów przyszedł czas na zasłużoną emeryturę. Druhowie ze Słomczyna pożegnali wysłużonego jelcza, który przez blisko cztery dekady wyjechał na niezliczoną ilość akcji oraz wielokrotnie pomógł w ratowaniu życia i mienia mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna.


Wóz na sprzedaż

Jednak auto nie trafi na złomowisko. Gmina Konstancin-Jeziorna szuka dla niego nowego właściciela. Cena wozu wynosi 14 tys. zł, ale przetarg wygra ten, kto zaproponuje kwotę wyższą od wywoławczej. Oferty można składać do 21 lipca do godz. 10.15 w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (pok. nr 105).

Zainteresowani mogą obejrzeć samochód – termin należy wcześniej uzgodnić z p. Lucjanem Porowskim, inspektorem ds. bezpieczeństwa przeciwpożarowego UMiG Konstancin-Jeziorna. Można to zrobić telefonicznie pod nr. 600 284 929. Szczegóły przetargu dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej (link otwiera się w nowym oknie).


Nowy nabytek

38-letniego jelcza na służbie zastąpił 16-letni średni samochód ratowniczo-gaśniczy renault midlum, który do OSP Słomczyn trafił z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 8 w Warszawie. Auto przeszło drobny lifting i 10 czerwca zostało włączone do podziału bojowego.


Galeria zdjęć

Autor: Patryk Siepsiak

2020-07-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer