Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zrób zdjęcie i wygraj pieniądze

Nawet 4,5 tys. zł można wygrać w konkursie fotograficznym „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Zgłoszenia należy przesyłać do 31 lipca.

To już 15. edycja konkursu dla fotografów amatorów, którego tegorocznym tematem przewodnim jest hasło „Łączy nas Mazowsze”. Reguły są proste – wystarczy zrobić zdjęcie, które najlepiej będzie je odzwierciedlało. Organizator, Samorząd Województwa Mazowieckiego, liczy na kreatywność uczestników. Prace konkursowe oceni jury.


Zgłoszenia

Do konkursu można zgłosić maksymalnie dwa zdjęcia. Maile z załączonymi plikami (skanem formularza zgłoszeniowego i zdjęciami) należy przesyłać najpóźniej do 31 lipca 2020 r. na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl.

Uwaga! W konkursie nie mogą wziąć udziału:

  • osoby zajmujące się profesjonalnie/zawodowo fotografią;
  • osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat zdobyły nagrodę w konkursie „Mazowsze bliskie sercu” lub brały udział w warsztatach organizowanych w jego ramach;
  • pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.


Nagrody

Spośród prac jury wybierze 5 zwycięskich fotografii. Zdjęcia te dodatkowo wezmą udział w głosowaniu internautów (na stronie: www.facebook.com/Mazowsze.serce.Polski). Autor tego, które zdobędzie najwięcej głosów (like’ów) otrzyma nagrodę publiczności.

Na najciekawsze zdjęcia czekają nagrody pieniężne:
  • I miejsce – 3 500 zł;
  • II miejsce – 2 500 zł;
  • III miejsce – 2 000,00 zł;
  • dwa wyróżnienia – po 700 zł każde;
  • nagroda internautów – 1 000 zł.


Więcej informacji

Formularze i regulamin konkursu dostępne są na stronie: www.mazovia.pl, zakładka: Konkursy/szkolenia – Konkursy fotograficzne. Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel.: 22 59 79 532 i 22 59 79 534 lub wysyłając pytania na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-07-16

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer