Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Bezpłatne konsultacje i badania

W Szpitalu św. Anny w Piasecznie do końca listopada można wykonać za darmo badanie USG, w ramach konsultacji urologicznej, i bezpłatne badanie PSA. To wszystko w ramach kampanii nagłaśniającej temat profilaktyki nowotworowej wśród mężczyzn.

EMC Instytut Medyczny i Szpital św. Anny w Piasecznie po raz kolejny biorą udział w kampanii organizowanej przez Movember Polska. Chcą w ten sposób zachęcić mężczyzn do rozmów o swoim zdrowiu, ale także zaprosić na badania przesiewowe.


Bezpłatne badania

W ramach akcji do końca listopada na hasło „Movember” można wykonać za darmo badanie USG, w ramach konsultacji urologicznej, i bezpłatne badanie PSA, w celu wczesnego wykrycia raka prostaty. Dodatkowo, w przypadku nieprawidłowego wyniku, pacjenci są zapraszani na bezpłatną konsultację urologiczną.

– Pomimo obecnych warunków związanych z pandemią koronawirusa nie możemy zapominać o profilaktyce – mówi Ewelina Górska-Wojton, kierownik rozwoju usług i sprzedaży ze Szpitala św. Anny w Piasecznie. – Zapraszamy serdecznie wszystkich panów do skorzystania z bezpłatnych badań i konsultacji. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby realizować świadczenia medyczne na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.


Rejestracja i szczegóły

Informacja i rejestracja pod numerem telefonu: 539 146 531. Szczegóły akcji na stronie: movember.pl (link otwiera się w nowym oknie).

Autor: Patryk Siepsiak

2020-11-20

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer