Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Bezpłatne webinaria dla NGO

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne webinaria poświęcone cyberbezpieczeństwu oraz bezpieczeństwu informacyjnemu, które odbędą się we wtorek (24 listopada) oraz w czwartek (26 listopada). Na szkolenia obowiązują zapisy.  

Webinaria, organizuje Narodowy Instytut Cyberbezpieczeństwa, adresowane są do organizacji pozarządowych i dotyczą cyberbezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa informacyjnego. 


Obowiązują zapisy

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Trzeba się tylko wcześniej zapisać, korzystając z formularza znajdującego się na stronie Narodowego Instytutu Cyberbezpieczeństwa (link otwiera się w nowym oknie). Ze względów technicznych ilość miejsc jest ograniczona.


Program szkoleń

  • wtorek (24 listopada, w godz. 12.00–14.00) Współczesne zagrożenia informacyjne
    Dzięki temu szkoleniu: dowiesz się jakie są formy manipulowania informacją, poznasz podstawowe błędy poznawcze, zrozumiesz mechanizmy tworzenia się baniek filtracyjnych i informacyjnych, zapoznasz się z interdyscyplinarnym podejściem do zagrożeń informacyjnych. 
  • czwartek (26 listopada, w godz. 12.0014.00) Bezpieczne NGO: od cybersecurity do infosecurity
    Dzięki temu szkoleniu: dowiesz się jak budować cyberbezpieczeństwo w organizacji, zapoznasz się z podstawami bezpieczeństwa informacyjnego, zrozumiesz jak cyberbezpieczeństwo łączy się z bezpieczeństwem informacyjnym, otrzymasz wiedzę, jak pracować z informacją w cyberprzestrzeni.

Prowadzący szkolenia posiadają nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także są pasjonatami. Zapraszamy! 

Autor: BKS

2020-11-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer