Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Jarmark Świąteczny w innym wydaniu

Koronawirus pokrzyżował wiele tegorocznych planów. Niestety, w grudniu nie spotkamy się na tradycyjnym Jarmarku Świątecznym w Parku Zdrojowym. Ze zrozumiałych względów wydarzenie przenosimy do internetu. Zapraszamy wystawców do prezentacji swoich produktów na Facebooku. Na zgłoszenia czekamy do 3 grudnia.

Mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna na przestrzeni ostatnich lat bardzo polubili i tłumnie odwiedzali coroczny Jarmark Świąteczny w Parku Zdrojowym. Niestety, z uwagi na panującą pandemię koronawirusa wydarzenie w tradycyjnej formule w tym roku nie może się odbyć. 


Zapraszamy wirtualnie

Chcąc jednak podtrzymywać tą piękną tradycję postanowiliśmy jarmark przenieść do internetu. W dniach 4–24 grudnia 2020 r. zapraszamy na specjalnie utworzone z tej okazji wydarzenie na Facebooku. Będzie to wirtualna platforma do promocji wystawców i ich produktów – świątecznych ozdób, oryginalnych prezentów, ale też tradycyjnych smakołyków, które zazwyczaj można było kupić na jarmarkowych stoiskach.

W tych trudnych czasach szczególnie ważne jest wspieranie lokalnych przedsiębiorców, dlatego serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w wirtualnym wydarzeniu konstancińskich m.in. restauratorów, artystów, rzemieślników, rękodzielników oraz innych przedsiębiorców chcących przedstawić swoją ofertę świątecznych produktów.


Wypełnij i prześlij formularz

Wystarczy wypełnić zamieszczony poniżej formularz, a do maila dołączyć klika zdjęć i/lub film prezentujące oferowany asortyment. Całość należy wysyłamy na adres: promocja@konstancinjeziorna.pl. Na zgłoszenia czekamy do 3 grudnia 2020 r. 


Konkursy i warsztaty online

Na naszym wydarzeniu na Facebooku znajdziecie również wirtualne zabawy, kolorowanki i konkursy. Z kolei Konstanciński Dom Kultury zaprosi na warsztaty artystyczne, podczas których wspólnie przygotujemy wspaniałe świąteczne ozdoby i nie tylko.


Zdobądź nagrody

Zachęcamy również wszystkich mieszkańców, tych małych i tych dużych, do aktywnego współtworzenia konstancińskiego Jarmarku Świątecznego poprzez przesyłanie (na adres e-mail: promocja@konstancinjeziorna.pl) kolęd, piosenek i wierszyków świątecznych w Państwa wykonaniu. Utwory, po naszej akceptacji, zostaną umieszczone na facebookowej scenie i będą mogły być odtwarzane przez wszystkich, którzy zajrzą na nasz jarmark. Wykonania, które otrzymają najwięcej „lajków” zostaną nagrodzone.

Mamy dla Was m.in. leżaki, koce piknikowe, kubki, kalendarze ścienne i książkowe, naturalną konstancińską solankę w butelce, puzzle, koszulki, torby sportowe i zakupowe oraz wiele innych atrakcyjnych upominków.

Mimo pandemii uczyńmy nadchodzące Święta Bożego Narodzenia wyjątkowymi. Bądźmy razem, nawet jeśli tylko wirtualnie.


Do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak

2020-11-25

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer