Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konstancińskie Perły Mazowsza 2019

Farma Urody, Festiwal Otwarte Ogrody oraz turnieje siatkówki plażowej w Parku Zdrojowym – oto konstancińscy laureaci 5. edycji plebiscytu Perły Mazowsza 2019. Statuetki zostały przyznane w trzech kategoriach: przedsiębiorczość, kultura oraz sport i turystyka. Gratulujemy zwycięzcom!

Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania i „Przegląd Piaseczyński” po raz piąty nagrodzili najlepiej rozwijające się firmy, wyjątkowe wydarzenia kulturalne, a także sportowców i imprezy sportowe. W tym roku, w związku z sytuacją epidemiologiczną, laureatów plebiscytu poznaliśmy dopiero w listopadzie.


Decydowali mieszkańcy

O statuetkę walczyło kilkadziesiąt nominowanych i wybranych przez kapitułę konkursową podmiotów i wydarzeń. Jednak to mieszkańcy mieli decydujący głos. Zwycięzcy tradycyjnie  mieli zostać ogłoszeni w marcu podczas uroczystej gali. Niestety, plany te pokrzyżowała pandemia koronawirusa. W tym roku impreza się nie odbyła. Nagrody laureatom wręczano indywidualnie.


Konstancińskie perły

Perły Mazowsza przyznano w trzech kategoriach: przedsiębiorczość, kultura oraz sport i turystyka. Z gminy Konstancin-Jeziorna najwięcej głosów otrzymali: Farma Urody, Festiwal Otwarte Ogrody, organizowany we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przez Towarzystwo Miłośników Piękna i Zabytków Konstancina, oraz turnieje siatkówki plażowej organizowane przez Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Konstancin-Jeziorna. Gratulujemy wszystkim laureatom!

Autor: Agnieszka Jarzębska-Isio

2020-11-18

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer