Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Mam prawa i nie zawaham się ich użyć

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Konstancińskim Domu Kultury zaprasza seniorów na internetowe szkolenie z zakresu prawa konsumenckiego. Odbędzie się ono w dwóch terminach: we wtorek (24 listopada) o godz. 13 (część I) oraz w czwartek (26 listopada) o godz. 13 (część II). Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Jak nie dać się oszukać nieuczciwym akwizytorom? Jak nie dać się nabrać na cudowne urządzenia medyczne, niepotrzebne garnki czy inne zbędne przedmioty? Jak uniknąć zaciągnięcia drogiego kredytu? Jak nie dać się zmanipulować „ atrakcyjną” umową na telefon, prąd czy gaz? Jak zareklamować zakupiony towar? Jak bezpiecznie dokonywać zakupów przez internet? Na te i inne pytania odpowie prawnik zajmujący się prawami konsumenta podczas internetowego webinarium dla seniorów, które odbędzie się: we wtorek (24 listopada) o godz. 13 (część I) oraz w czwartek (26 listopada) o godz. 13 (część II). 


Udział bezpłatny

Szkolenie online jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział wystarczy kliknąć link: Webinarium dla UTW przy Konstancińskim Domu Kultury (link otwiera się w nowym oknie)

Zadanie publiczne pt. „Mam prawa i nie zawaham się ich użyć”, współorganizowane przez Konstanciński Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Aquila, finansowane jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Szczegóły na stronie Konstancińskiego Domu Kultury (link otwiera się w nowym oknie) oraz na Facebooku KDK (link otwiera się w nowym oknie).

Autor: Grzegorz Traczyk

2020-11-20

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer