Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Odwołane wizyty w urzędzie pracy

Bezrobotni i poszukujący pracy nie muszą już potwierdzać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piasecznie swojej gotowości do jej podjęcia. Ten obowiązek został zawieszony do końca roku. Wszystko w związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów oraz pracowników urzędu.

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie zmienia zasady obsługi interesantów. Do końca roku został zniesiony obowiązek potwierdzania gotowości do podjęcia pracy przez osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Jak informuje PUP, o kolejnym terminie spotkania w 2021 r. zainteresowani będą informowani: mailowo, telefonicznie lub listownie.

Urząd zachęca też do korzystania z następujących form kontaktu:

  • elektronicznej, poprzez portal: praca.gov.pl (link otwiera się w nowym oknie);
  • listownie;
  • poprzez skrzynkę podawczą, która znajduje się na parterze budynku urzędu.

W przypadku wyjątkowej i pilnej sytuacji możliwe jest spotkanie z doradcą klienta, ale wyłącznie po telefonicznym ustaleniu terminu wizyty. Numery telefonów do doradców klienta dostępne są na stronie internetowej: piaseczno.praca.gov.pl (link otwiera się w nowym oknie).

Autor: Patryk Siepsiak

2020-11-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer