Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Rehabilitacja stacjonarnie i online

Fundacja Avalon zaprasza osoby z niepełnosprawnością na bezpłatną rehabilitację – stacjonarnie i online. Oferta adresowana jest do osób powyżej 16. roku życia, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności ruchowej lub neurologicznej – stopień umiarkowany lub znaczny.

Fundacja Avalon od 14 lat działa na rzecz osób z niepełnosprawnością ruchową i przewlekle chorych. 


Projekt z dofinansowaniem

W ramach projektu „Aktywność kluczem do niezależności”, dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, oferuje bezpłatne wsparcie. Osoby z niepełnosprawnością ruchową lub neurologiczną mogą skorzystać z pomocy rehabilitanta, psychologa i logopedy. Ale to nie wszystko. Fundacja proponuje również udział m.in.:  w zajęciach usamodzielniających, treningach wirtualnej rzeczywistości, warsztatach relaksacji oddechowej oraz nauce samoobrony. 


Bezpłatna rehabilitacja

Bezpłatna rehabilitacja prowadzona jest stacjonarnie i online (przez aplikację Zoom), co ma szczególne znaczenie w związku z pandemią Covid-19. Z oferty mogą skorzystać osoby powyżej 16. roku życia, posiadające orzeczenie o niepełnosprawności ruchowej lub neurologicznej, stopień umiarkowany lub znaczny.


Zapisy

Aby skorzystać z pomocy należy skontaktować się z recepcją Fundacji Avalon (nr. tel.: 22 349 97 71, 796 324 328, 531 786 660 lub e-mail: fundacja@fundacjaavalon.pl) i umówić się na konsultację (online lub stacjonarnie). W czasie rozmowy fizjoterapeuta dopasuje pakiet zajęć odpowiedni do potrzeb i możliwości uczestnika projektu.


Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej Fundacji Avalon (link otwiera się w nowym oknie).

Autor: Fundacja Avalon

2020-12-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer