Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Spotkanie autorskie z Ewą Cielesz

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na spotkanie online z pisarką Ewą Cielesz. Odbędzie się ono w czwartek (26 listopada) o godz. 18.00 na żywo na Facebooku KDK.

Pisarka opowie o swojej najnowszej powieści „Wiedźmy”. Inspirowana autentycznymi przeżyciami historia trzech kobiet pełna zaskakujących sytuacji i mozolnego borykania się z codziennością. Ich losy splatają się, chociaż każda z nich ma inne oczekiwania od życia. Tarot, bioenergoterapia, medycyna ingerują w ich zwykłe, a czasem niezwykłe życie – czytelnik sam oceni czy wpływ ten jest tak naprawdę motorem ich działań, czy jednak same kierują swoim losem. 


O autorce

Ewa Cielesz – absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych, a także krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej (Filia Wrocław), Wydział Reżyserii. Zafascynowana teatrem i poezją pisze scenariusze, opowiadania, wiersze dla dzieci i dorosłych. Od lat instruktor teatralny w KDK. 

Opublikowała m.in.: zbiorki poezji: „Dla was dzieciaki” (2002), „Skarby z szuflady” (2005), „Gdy ujrzysz gwiazdę” (2005) oraz „Sentymenty” (2004) i „Między jasnością i czernią” (2006) – tomiki poetyckie dla dorosłych. Opublikowała także powieści m.in.: cykle „Pochyłe niebo” oraz „Córka cieni”.

Autor: Grzegorz Traczyk

2020-11-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer