Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Warsztat online z psycholożkami

We wtorek (8 grudnia) o godz. 18.00 na Facebooku Konstancińskiego Domu Kultury odbędzie się ogólnodostępny, bezpłatny warsztat online: „Jak przeżyć ze sobą i bliskimi czas pandemii?”. Spotkanie poprowadzą psycholożki Agnieszka Pisula i Monika Renard-Hasik z Fundacji Twórcza Kobieta.

Czas pandemii był i jest bardzo trudny. Wszyscy jesteśmy nim zmęczeni i czekamy na to, aż ustanie, a świat wróci na swoje tory. Doświadczamy często wielu skrajnych emocji, często trudnych dla nas i dla naszych bliskich. Inaczej widzimy też nasze relacje. 

Warsztat da nam okazję spojrzeć na pandemię nieco innym okiem. Z jednej strony, uchwycić to co dla nas wspólne. Z drugiej, spróbować potraktować tę zmianę naszego świata jako coś nowego, co otwiera w nas pewną ciekawość, uruchamia chęć uczenia się i oswajania nowych rzeczy. Chcemy wspólnie poszukać czegoś głębszego, co daje nam ukojenie, co dodaje sił w codzienności. Chcemy przyjrzeć się relacjom z tymi, którzy są najbliżej nas, ale też z nurtującymi nas pytaniami. 

Szczegóły na Facebooku oraz na stronie internetowej Konstancińskiego Domu Kultury.  

Autor: KDK      

2020-12-01

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer