Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wspierajmy lokalną gastronomię

Restauracje, bary i kawiarnie mogą sprzedawać jedzenie tylko na wynos lub z dowozem. To ciężki czas dla lokalnych przedsiębiorców, dlatego chcemy ich wesprzeć w tej trudnej sytuacji. W najbliższym numerze Biuletynu Informacyjnego Gminy zamieścimy bazę konstancińskich lokali gastronomicznych. Aby się w niej znaleźć trzeba przesłać zgłoszenie. Czekamy na nie do 2 grudnia.

Minimum do 27 grudnia rząd wydłużył zamknięcie lokali gastronomicznych. To ciężki czas dla właścicieli restauracji, barów i kawiarni, którzy jedzenie mogą sprzedawać wyłącznie na wynos lub z dowozem.  


Przyślij zgłoszenie

Aby wesprzeć lokalnych przedsiębiorców w tym rudnym czasie, w najbliższym numerze Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna zamieścimy bazę konstancińskich lokali gastronomicznych. Aby się w niej znaleźć trzeba przesłać do nas zgłoszenie (do pobrania poniżej). Czekamy na nie do 2 grudnia.


Bogata oferta

Oferta konstancińskiej gastronomii zadowoli zarówno miłośników tradycyjnej kuchni i fast foodów, entuzjastów słodkich pokus, jak i amatorów wyszukanych smaków. Jest w czym wybierać i przebierać.

Baza lokali gastronomicznych dostępna jest również na naszej stronie w zakładce: Turystyka/Gastronomia (link otwiera się w nowym oknie).


Do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak

2020-11-26

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer