Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Dyrektorka i seniorka w czołówce plebiscytu

Edyta Markiewicz-Brzozowska, dyrektorka Konstancińskiego Domu Kultury, i Celina Łuszczyńska, wiceprzewodnicząca gminnej Rady Seniorów, znalazły się w czołówce plebiscytu „Osobowość Roku 2019”. Panie w swoich kategoriach zajęły odpowiednio drugie i trzecie.


Najwięcej głosów

Organizatorem plebiscytu „Osobowość Roku 2019” jest dziennik „Polska Times”. Tytuł przyznawany jest w pięciu kategoriach. W powiecie piaseczyńskim wśród nominowanych było kilka osób związanych z gminą Konstancin-Jeziorna. Najlepiej w głosowaniu wypadła radna Bożena Wierzbicka, która w kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna zajęła pierwsze miejsce, o czym pisaliśmy TUTAJ.  


Wysoko w plebiscycie

Ale w czołówce plebiscytu znalazły się także Edyta Markiewicz-Brzozowska, dyrektorka Konstancińskiego Domu Kultury, która zajęła drugie miejsce w kategorii kultura (zdobyła 908 głosów) oraz Celina Łuszczyńska. Wiceprzewodnicząca Rady Seniorów Gminy Konstancin-Jeziorna uplasowała się na trzecim miejscu w kategorii działalność społeczna i charytatywna (152 głosy). W imieniu samorządu składamy paniom gratulacje oraz dziękujemy za reprezentowanie i promocję gminy Konstancin-Jeziorna.

Pełne wyniki głosowania, w tym pozostałych osób nominowanych z gminy Konstancin-Jeziorna, dostępne są na stronie internetowej: www.polskatimes.pl.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-02-21

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer