Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Najnowsze informacje na telefon

System Powiadamiania SMS został wznowiony. Przypominamy! Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymywać na swój telefon komórkowy informacje o wydarzeniach, komunikaty oraz ostrzeżenia pogodowe, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Można to zrobić online lub osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.


System Powiadamiania SMS jest bezpłatnym kanałem przekazu informacji skierowanym w szczególności do mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna. 


Zapisz się

Przypominamy! Aby otrzymywać ostrzeżenia pogodowe, komunikaty urzędowe lub zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych, należy wyrazić zgodę na umieszczenie swojego numeru telefonu w bazie SMS Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Można zrobić to online, wypełniając poniższy formularz, lub osobiście, zostawiając wypełniony i podpisany druk (do pobrania poniżej) w kancelarii UMiG (ul. Piaseczyńska 77, w godzinach pracy urzędu). 


Najważniejsze informacje

Urząd będzie przekazywał wyłącznie najważniejsze informacje z kategorii określonej przy rejestracji, a ich częstotliwość nie będzie uciążliwa dla odbiorcy. Systemem SMS zarządza Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej konstancińskiego magistratu.


Autor: Patryk Siepsiak

2020-02-06

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer