Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Ostrzeżenie pogodowe – silny wiatr

To będzie niespokojna noc i poranek. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w niedzielę (9 lutego) ostrzeżenie drugiego stopnia przed silnym wiatrem, który w porywach może dochodzić nawet do 95 km/h. Alert obowiązuje w niedzielę od godz. 21.00 i w poniedziałek (10 stycznia) do godz. 12.00. 


Pomarańczowy alert

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia przed silnym wiatrem. Pomarańczowy alert obowiązuje na terenie Mazowsza, w tym w powiecie piaseczyńskim, w niedzielę (9 lutego) od godz. 21.00 i w poniedziałek (10 lutego) do godz. 12.00. 


Niepokojona noc

Synoptycy przewidują wiatr o średniej prędkości od 30 do 45 km/h, w porywach do 95 km/h z południa i południowego zachodu. Najsilniejsze porywy prognozowane są między godz. 2.00 a 12.00. Szczególną ostrożność powinni zachować kierowcy i piesi. Silne porywy wiatru mogą powodować łamanie drzew i gałęzi oraz utrudnienia komunikacyjne.


Do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak (źródło: IMGW-PIB)

2020-02-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer