Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Polecamy na weekend

Konstanciński Dom Kultury przygotował w ten weekend prawdziwą ucztę kulturalną. W niedzielę (9 lutego) o godz. 17.00 Katarzyna Żak zaśpiewa „Bardzo śmieszne piosenki, a o godz. 20.00 na oskarowy wieczór zaprosi Tomasz Raczek. 


Facefitness

Na rozgrzewkę polecamy zajęcia facefitness, które w sobotę (8 lutego) odbędą się w Hugonówce. Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się ponad 30 ćwiczeń wzmacniających mięśnie twarzy. Początek o godz. 16.00. Wstęp jest płatny i kosztuje 150 zł (warunkiem udziału w zajęciach jest wysłanie zgłoszenia na adres: esencjaruchu@gmail.com i, po otrzymaniu maila z numerem konta, ich opłacenie).


Bardzo śmieszne piosenki

W niedzielę (9 lutego) czeka nas uczta kulturalna. Na początek Katarzyna Żak. Aktorka zaprezentuje wraz z zespołem dynamiczny koncert ukazujący przeróżne kobiece wcielenia. Nie zabraknie niezapomnianych przebojów piosenki aktorskiej, m.in. Agnieszki Osieckiej, Artura Andrusa czy Mariana Hemara. Na „Bardzo śmieszne piosenki” zapraszamy o godz. 17.00. Wstęp jest płatny. Bilety w cenie 55 zł można kupić w kasie KDK oraz na stronie: www.konstancinskidomkultury.pl.


Wieczór z Tomaszem Raczkiem

Tuż po koncercie, o godz. 20.00, zapraszamy na „Wieczór Oskarowy” z Tomaszem Raczkiem. Spotkanie rozpocznie się od projekcji jednego z kinowych hitów nominowanych do tegorocznej Nagrody Akademii Filmowej. Później będzie okazja do ciekawej dyskusji na temat kinematografii, którą poprowadzi znany krytyk filmowy. Wstęp na spotkanie jest wolny, ale obowiązują wejściówki – do odbioru bezpłatnie w kasie KDK, w dniu spotkania od godz. 12.00.

Autor: Anna Bakalarczyk/KDK

2020-02-07

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer