Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Radna zdobyła prestiżowy tytuł

Zakończyło się głosowanie w plebiscycie dziennika „Polska Times” na „Osobowość Roku 2019”. W powiecie piaseczyńskim w kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna zwyciężyła Bożena Wierzbicka, radna Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Gratulujemy!


Mieszkańcy głosowali

Dziennik „Polska Times” ogłosił zwycięzców głosowania powiatowego w plebiscycie „Osobowość Roku 2019”. W kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna pierwsze miejsce zajęła Bożena Wierzbicka, radna Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna, która była nominowana za aktywne działania na rzecz lokalnej społeczności i włączanie się w akcje społeczne. Radna otrzymała 2082 głosy. W imieniu samorządu składamy serdeczne gratulacje oraz dziękujemy za godne reprezentowanie i promocję gminy Konstancin-Jeziorna. 


Finał wojewódzki

Radna nie tylko otrzyma prestiżowe wyróżnienie, ale powalczy także o tytuł „Osobowość Roku Mazowsza 2019”. Głosowanie w wojewódzkim finale plebiscytu rozpocznie się w poniedziałek (24 lutego) i potrwa do wtorku (3 marca) do godz. 21.00.


Drugie miejsce

Drugie miejsce w głosowaniu powiatowym, z liczbą 55 głosów, przypadło Joannie Żurowskiej. Społeczniczka i współzałożycielka Towarzystwa Miłośników Piękna i Zabytków Konstancina została doceniona za zaangażowanie w walkę o zabytki i przyrodę Konstancina-Jeziorny.

Autor: Patryk Siepsiak

2020-02-21

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer